This site is leveraged for testing.

test

Lessons

Our Plans

Lorem Ipsom is a fictitious text produced by the inexplicable simplicity of the printing industry and by graphic designers. Printers and texts, but newspapers and magazines in columns and rows as needed, and current technology requirements and diverse applications aimed at improving application tools.

Image

با ما به آسانی دیپلم بگیرید

افرادی که تاکنون موفق به اخذ دیپلم درسی آموزش و پرورش نشده اند، یا مایل به اخد مجدد دیپلم یا تغییر رشته هستند، می توانند با گذراندن واحد دروس عمومی در دبیرستان های بزرگسال و واحد مهارت آموزشگاه فنی و حرفه ای البرز موفق به اخذ دیپلم شوند. داوطلبان میتوانند در دو شاخه دیپلم کاردانش ودیپلم ارشاد اقدام به ثبت نام نمایند .هر دو دیپلم بعنوان مهارتهای دیپلم رسمی مورد تایید آموزش و پرورش است. افرادی که برای دیپلم کاردانش از مهارتهای فنی وحرفه ای استفاده می کنند نسبت به مهارتهای ارائه شده در آموزشگاههای وزارت ارشاد سریعتر می توانند دیپلم را اخذ کنند. زیرا آزمونهای سازمان فنی و حرفه در دوره های کوتاه مدت برگزار می شود و همچنین کاردانش دارای ۱۶۰ رشته مهارتی است؛ دانش آموزان در این رشته‌ها برای ورود به بازار کار آماده می‌شوند و یک مهارت را به‌صورت کاربردی می‌آموزند. حتی بسیاری از فارغ‌التحصیلان به‌راحتی می‌توانند بعد از اخذ مدرک دیپلم کاردانش به بازار کار راه پیدا کنند و بدون کنکور در مقطع کاردانی وارد دانشگاه شوند. آزمون های ارشاد هر ۶ ماه یکبار در دو نوبت دی و خرداد برگزار می شود و مزیت دیپلم ارشاد نسبت به کاردانش ساده تر بودن بعضی از دروس ارائه شده است و قبولی آسان تر در آزمون ها می باشد.

Image

طرح ایران مهارت

ایران مهارت یک طرح ملی است که به تصویب و تفاهم مشترک بین سازمان فنی و حرفه ای و وزارت آموزش و پرورش رسیده است. هدف اولیه از اجرای این طرح، برگزاری دوره های کوتاه مدت مهارت آموزی برای دانش آموزان متوسطه اول در دبیرستان ها و به کمک آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای می باشد. هدف از اجرای این طرح تقویت مهارت های فنی دانش آموزان به منظور آمادگی بیشتر برای ورود به بازار کار می باشد، چرا که تنها آموزش آکادمیک جهت اشتغال به کار بصورت حرفه ای کافی نمی باشد. دانش آموزان طی دوره های ایران مهارت بصورت عملی مهارت های فنی مورد علاقه خود را فرا خواهند گرفت و باعث توسعه کار آفرینی و ایجاد انگیزه در آنها می شود آموزشگاه البرز با دارا بودن مجوز رسمی و اجرای این طرح در زیر رشته های فناوری اطلاعات ,امور مالی و بازرگانی , طلا و جواهرسازی و...و با اعطای مدرکی معتبر آماده همکاری با مدارس متوسطه می باشد.

Image

دوره های خاص

علاوه بر دوره های جاری موجود در تقویم آموزشی که به صورت منظم و متناوب در ایام مختلف سال توسط واحد آموزش تعریف و برگزار می شود آموزشگاه فنی البرز آمادگی برگزاری دوره های اختصاصی ذیل را برای مدارس و داوطلبان را دارد.

دوره ی هوش مصنوعی

دیجیتال مارکتینگ

Image

Aida Ahmadi

Lorem Ipsom is a fictitious text produced by the inexplicable simplicity of the printing industry and by graphic designers. Printers and texts, but newspapers and magazines in columns and rows as needed, and for the current state of the art technology and variety of applications are needed to improve application tools. Many books in the past sixty-three percent, present and future, require a great deal of knowledge from the community and professionals to create more familiarity with software for computer designers, especially creative designers and leading Persian culture.
Image
Image

Why should you choose us

Image